Kitaplarımız

İlgili alan derslerinde; hem öğretim görevlilerine hem de öğrencilere yardımcı olabilecek dokümanlar ve yardımcı kaynaklar hazırlıyoruz. Bu kapsamda hazırladığımız kitaplarımızı aşağıda görebilirsiniz.

 

Mikro Yazılım ERP ile Finansal Muhasebe Uygulamaları

Finansal Muhasebe veya genel muhasebe; işletmenin varlıklarını, bu varlıkları elde etmek için kullandığı kaynakları, işletmenin gelirini ve giderini tüm detayları ile ortaya koyan muhasebe dalıdır. Finansal muhasebe süreçleri ile ticari faaliyet ilişkin tüm işlemler kayıt altına alınır ve raporlanır. Mikro Yazılım’ın ERP programı ile finansal muhasebe uygulamalarını adım adım anlattığımız bu kitap, yükseköğrenim müfredatına ve muhasebe literatürüne uyumlu şekilde hazırlanmıştır.

Yazar Kadrosu:

Dr. Öğretim Üyesi Emre Selçuk Sarı

Doç. Dr. Melis Ercan

Doç. Dr. Ayça Zeynep Süer

Prof.Dr. Ahmet Türel

Tedarik için egitim@akademikro.com mail adresine, iletişim bilgilerinizi ve unvanınızı gönderiniz.

 

Mikro Jump ile Bilgisayarlı Muhasebe

Bilgisayarlı Muhasebe hakkında bilmeniz gereken temel ve ileri seviye tüm bilgiler, uygulamalı örnek ile anlatılmıştır. Lise, Ön Lisans (Meslek Yüksekokulları) ve Lisanslardaki (Fakülte ve Yüksekokullardaki) muhasebe müfredatına uyumlu teorik bilgilerin de yer aldığı bu kitap ile bir işletmenin muhasebe yazılım süreçlerini rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Yazar Hakkında: Yaser Gürsoy

Tedarik için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.